Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2007, 21:54   #84
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
- To jedno z najtrudniejszych pytań dla przyszłego czarodzieja. Niektórzy mówią, że to wiatr ich wybiera - inni, że to człowiek decyduje. Nie zawsze ma się na to wpływ choć wielu by chciało mieć. Niech kieruje wami i serce i rozum i przeczucie. Moją rolą jest przedstawienie z czego można wybrać. A jak wybierzecie? - tego nawet ja nie wiem
Mistrz oderwał rękę do Róży Wiatrów i spojrzał na uczniów.
- Edmundzie, dokonałeś wyboru ale rzeczywiście mądrze jest poznać inne wiatry. To, że zdecydujecie się na jakąś szkołę nie oznacza, że będziecie zajmować się tylko danym rodzajem magii. Potraktujcie to raczej jako szczególną umiejętność. Weźcie takiego kowala. Jeden potrafi wykuć porządną zbroję, inny miecz a jeszcze inny potrafi podkuć konia. Wszyscy są kowalami i pracują młotami, ale jakże są różni. Guntherze, dla Ciebie jedyna rada to poznanie wszystkiego i zdanie się na wyczucie. Skoro nie jesteś przekonany co do jakiegoś z aspektów to może...poddaj się jakiemuś. Niech on zdecyduje zamiast ciebie. Wierz mi, magia potrafi dobrać sobie istotę z którą ma się związać.
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline