Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2007, 21:56   #105
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Cytat:
Rozumiem, że w świetle Twojego nowego komentarza Milly, informacja o zmianie formy w sesji jest błędem? Mogłabyś wyjaśnić dlaczego? Przecież jest to opis jawnej akcji postaci, a nie coś, co dzieje się poza wiedzą innych, jak np.: używanie darów itp.
Jeny, Lorn... A czy ja napisałam, że to jest błąd? Czy napisałam, że popełniłeś błąd i nie uznaję tego? Nie, nie zrobiłam tak, błagam czytajcie ze zrozumieniem. W którymś poście Junior opisał, że jego postać robi się masywniejsza itd. Musiałam się upewniać czy chodzi mu o zmianę w Glabro czy o użycie jakiegoś daru etc. W ostatnim poście Harv zrobił podobnie. Znowu musiałam się upewniać czy dobrze zinterpretowałam jego posta. Nieużywanie przez nich nazw tylko opisywanie co dzieje się z ich postaciami również nie jest błędem. Dla wygody wolę jednak, żeby wszelkie niejasności co do używania darów, zmiany postaci itd., były jasno napisane - a komentarze służą do wyjaśniania właśnie takich rzeczy. Komentarze nie gryzą, można napisać dwa zdania. Może dla nich klimatyczniej jest opisać jak wygląda przemiana, dla innych łatwiej napisać, że zamieniają się w Glabro. Nie kwestionuję żadnego sposobu, ale nie jestem wróżką wszechwiedzącą i mogę coś źle zinterpretować (jak na przykład ostatni post Juniora). Błagam, nie czepiajmy się się takich pierdół, bo naprawdę nie ma czego. Gdybym stwierdziła, że zrobiłeś coś źle to byś się o tym dowiedział i napisałabym, że jeśli w sesji piszesz zmieniam się w Hispo to ja tego nie uznaję. Napisałam tak? Nie. Poprosiłam tyko, żeby mnie powiadamiać jeśli czegoś używacie albo zmieniacie formę. Uff... sesja to ma być zabawa!

Cytat:
Przy okazji proszę Cię też o rozwinięcie terminu "Magia żywiołów", bo nie ma tego w znanych mi podrecznikach i nie wiem do końca, jak mam to rozumieć jako postać, a jak jako gracz?
Czym ona jest? Co oznacza jej obecność?
Czy wszyscy Garou mogą ją wyczuć (w jaki sposób), czy potrzeba do tego jakichś specjalnych zdolności?
Ano właśnie. Wyczuwają ją wszyscy - a przynajmniej gracze obecni w tamtym miejscu (chociaż tak na dobrą sprawę nie rozmawialiście o tym ze sobą, więc póki co każdy z Was może czuć się tym wybrańcem, który to odczuwa) - i to wyczuwają ją tak samo, a więc bycie Teurgiem niewiele tu zmienia. Wilkołaki to stworzenia bardzo związane z Gają, a więc i z Ziemią. Zakładam, że czują więcej niż zwykli ludzie. Wyczuwają więc w tym miejscu magię, opisywałam ją jako mrowienie pod skórą, pewien niepokój, dziwne uczucie w żołądku (takie określenia się przewijały przez sesję). Łączycie to uczucie w jakiś sposób z żywiołami, dlatego potraficie przypiąć do tego uczucia nazwę - magia żywiołów. Dlaczego tak jest - bo jesteście Garou jak już wspomniałam i macie nadnaturalne zdolności, po prostu tak czujecie! Czym ona jest i co oznacza jej obecność? Tego nie wie ani N'sakla, ani nikt z watahy, w przeciwnym razie na pewno dostalibyście o tym informacje. Coś tu po prostu jest i nie jest to nic znanego Garou. Tańcząca badała to, łączyła to z jakimiś liniami - tak na samym początku mówił przywódca szczepu, tyle wiecie.

A jako gracz - jeśli już tak łopatologicznie mam to powiedzieć - powinieneś skojarzyć tyle, że ma to bardzo duży związek z główną osią fabuły (na co wskazuje nawet tytuł) i zapewne wypadałoby dowiedzieć się właśnie o tym coś więcej podczas sesji

P.S.: Ja mam ciągle wrażenie, że Ty uważasz, że ja specjalnie coś przed Wami ukrywam i specjalnie czegoś niedopowiadam i specjalnie coś tu brużdżę. Może to złe wrażenie, ale nieraz Twój obstrzał pytań mnie zadziwia (nie miej mi tego za złe) Ja naprawdę stoję po Waszej stronie i nie jestem MG, który wszystko robi przeciwko graczom. Podaje te informacje, które są najistotniejsze, nie mogę powiedzieć czym jest magia żywiołów skoro sesja zakłada, że macie się tego w trakcie dowiedzieć Może źle prowadzę akcję, może faktycznie coś mieszam i motam - zachęcam do wypowiedzenia się wszystkich, jeśli to ma nam pomóc. W każdym razie do tej pory inne sesje zawsze prowadziłam podobnie
 
Milly jest offline