Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2007, 22:19   #12
Altair
 
Altair's Avatar
 
Reputacja: 1 Altair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znanyAltair wkrótce będzie znany
Przybylismy tu na statku, a statek jak to z nimi bywa jest z drewna. Pozatym jest las. Tak spewnoscia moglbym cos na to poradzic. Pierw jednak dobrze bylo by zebrac wszystkich. Zobaczyc kto przezyl i ewentualnie zajac sie rannymi. Tak wszak stoi w Pismie.
Poczym zaczal nawolywac wszystkich rozbitkow do zebrania sie.
Heeeeej !! Ludzie jesli duch w was ciagle zywy to zbierajta sie tutaj. Zali w kupie sila !!
powiedział Samuel Za kogo on mnie ma .... przecież wiem że jestesmy na wyspie a nie na pustyni do ciężkiej cholery pomyślał Edic
Zacisnął zęby i powiedział Zauważyłem że jest las i statek jest z drewna ... mógłbyś być przynieść trochę drewna ? ja załatwię coś świeżego do jedzenia, suszonki ze podroży już mi zbrzydły... Leczenie rannych zostaw mi , jestem medykiem. A z tego co widziałem to nasz kudłaty przyjaciel wraz z muszkieterem przeszukują wrak. Patrzył na najemnika czekając na odpowiedź
 

Ostatnio edytowane przez Altair : 06-12-2007 o 19:13.
Altair jest offline