Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2007, 10:19   #107
Lorn
 
Lorn's Avatar
 
Reputacja: 1 Lorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputację
Kurcze no, nie traktujcie moich pytań tak, jakbym był jakimś wrogiem ludu. Kontakt z Milly jest tak rzadki, że przez tydzień czasu jakieś pytanie lub wątpliwość się pojawia, to co mam robić, kisić to w sobie, czy wyjaśnić?
Pewnie wynika to z innego sposobu komunikacji pomiędzy MG a graczami, do jakiego przywykliśmy. Do mnie na przykład gracze piszą na gg niemal codziennie wszystkie swoje pytania i wątpliwości, a ja ze swojej strony staram się, by mieli jak najjaśniejszy obraz akcji i mówię im wszystko, co tylko mogą wiedzieć.

Mira ja nie muszę mieć wszystko wyjaśnione, tylko chciałbym znać odpowiedź na to, co wydaje mi się istotne, a jest nie jasne. Po prostu lubię czuć grunt pod stopami. I jak widzisz dzięki wyjaśnieniu Milly dowiedzieliśmy się teraz, że tzw. Magia żywiołów, jest czymś niezbadanym, ale wyczuwalnym przez wszystkich Garou i nazwanym. I o to chodziło.

Wprowadzając do życia Garou nowy termin wydało mi się sensowne, by rozjaśnić te kwestie, co o tym wiemy, co możemy wiedzieć, a czego wiedzieć nie powinniśmy. Dzięki za wyjaśnienia Milly.

Nie prosiłem o elaborat na temat przemiany, bo nie jest moim celem męczenie kogokolwiek. Wystarczyłaby mi prosta, jasna odpowiedź jednym zdaniem np. Jeżeli nie zamieszczasz nazwy formy w sesji, napisz ją w komentarzach.

PS. Absolutnie nie uważam, że ukrywasz coś specjalnie Milly, czy robisz coś przeciwko graczom, czy też coś motasz. Niczego takiego nigdy nie pomyślałem i gra mi się w tej sesji naprawdę dobrze. Nie sądziłem także, że te parę pytań, jakie czasem zadaję można nazwać obstrzałem. Ja po prostu z natury jestem trochę dociekliwy i w każdej sesji zadaję trochę pytań. W tej wcale nie więcej niż w innych.
Po prostu zakładam, że jesteśmy ludźmi i każdy ma prawo o czymś zapomnieć, nawet MG, a gracze są po to, by te niedopowiedzenia weryfikować i kompletować obraz świata tworzony przez MG.
Tak, jak np. miało to miejsce z fazami księżyca.
 

Ostatnio edytowane przez Lorn : 05-12-2007 o 10:24.
Lorn jest offline