Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2007, 21:28   #108
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Okey, może mnie trochę poniosło i odebrałam Twój post jako atak Przepraszam.

Masz rację, na pewno wszelkie problemy wynikają tutaj z różnicy w preferencjach w komunikacji i stylu prowadzenia/grania. Do tej pory jeszcze się nie spotkałam z tak dociekliwym graczem, dlatego odnoszę wrażenie, że ciągle jest coś nie tak. I jeszcze się do tego nie przyzwyczaiłam.
Powiem może jak to jest z mojej strony - przede wszystkim jestem przyzwyczajona do PW albo komentarzy, jeśli już chodzi o jakieś pytania. Mnie jest tak po prostu wygodniej, mam czas żeby się zastanowić, zajrzeć do notatek, przemyśleć, ani nie stresuję się gdy coś akurat robię i przychodzi wiadomość, bo albo czytam ją od razu, albo mam czas, żeby odpisać w dogodnym momencie. Ewentualnie w momencie, kiedy coś jest mi na szybko potrzebne, bo odpisuję i pojawia się problem - wtedy używam komunikatora. Zgadzamy się z jednym - ja też chcę, żeby gracze mieli jasny obraz sytuacji. Tylko różnimy się w podejściu Jak to ktoś mądry mi powiedział - nie muszę być MG w każdej minucie mojego życia.
Chyba co do reszty też mamy podobny obraz sprawy, niedopowiedzenia czasem występują i faktycznie nie raz pomogłeś mi coś dookreślić za co jestem wdzięczna. Może po prostu - jeśli mogłabym mieć taką prośbę - używajmy PW (a w szczególnych momentach komunikatora). Ja ze swojej strony obiecuję, że postaram się nie zwlekać jakoś specjalnie długo z odpowiedziami i podawać je jak najbardziej dokładne.
 
Milly jest offline