Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2007, 13:21   #223
merill
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 1 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
Cześć Kutaku, jak tam idzie regeneracja:P. Co do twojego pomysłu to wiesz co wolę nie. Bo może to przybrać postać lawiny którą będzie ciężko zatrzymać. Nie chciałbym więcej problemów na sesji niż te które były.

Chciałbym też wydać oficjalne oświadczenie, przepraszam Mira muszę: Jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia do mojej postaci, ewentualnie stylu gry, to proszę pisać bezpośrednio do mnie na gg:11844451 lub PW. Myślę, że to będzie najuczciwsze, bo myślę, że nie ma nic lepszego niż rozmowa w tzw. "cztery oczęta". Wbrew pozorom naprawdę szanuję ludzi którzy mają inne zdanie niż ja... nie jestem jakimś potworniastym mentalnym szowinistą czy coś. No może prawie...
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451
merill jest offline