Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2007, 15:22   #212
Szarlej
 
Szarlej's Avatar
 
Reputacja: 1 Szarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputację
Edgar szedł beztrosko gadając bez sensu i opowiadając kawały.
-Wiecie, kiedyś spotkałem takiego krasnoluda, Alister mu było. No i opowiedział mi dwa kawały o elfach. Chcecie usłyszeć?
Niziołek nie czekał na reakcje towarzyszy zaczął opowiadać.
-Czemu cieszy się elf z włócznią między nogami? Bo wszystko jest na swoim miejscu.
Po kawale chwilę poczekał po czym wybuchnął śmiechem i szedł przez chwilę w milczeniu. Wydawałoby się, że idzie beztrosko jednak dyskretnie rozglądał się i nasłuchiwał, zapamiętywał każdą plotkę, która mogłaby go utwierdzić w przekonaniu, że Izydora czy tam Izadora jest prostytutką.
-Wiecie, kiedyś znałem jedną Carmen, dziwką była no ale nie o tym, a właściwie to o tym. Wiecie jak ona nazywała swój zawód? Czarodziejka, bo spełnia marzenia innych.
Kiedy skończył opowiadać byli już pod kamieniczką. Gdy miał zacząć kolejną historię lub kawał, wypadła banda rudych dzieciaków i go przewaliła.Dzieci mimo, że dzieci były młode, dorównywały a nawet przewyższały Edgara wzrostem. Niziołek szybko wstał i sprawdził czy ma mieszek. Gdy upewnił się, że ma go odzyskał spokój. Kiedy dzieci odeszły zaczął następny kawał.
-A znacie to? czemu elfy wstał z ziemi?
Poczekał chwilę, podczas której pukali do drzwi Izydory. Jej odpowiedzi zbiegła się z odpowiedzią Edgara.
-Bo znudziło im się pierdo...
W tym momencie zdał sobie sprawę, że słucha go kobieta. Zaciął się na sekundę po której zręcznie kontynuował.
-...uprawiać stosunki seksualne na ziemi.
Odwrócił się do drzwi i czekał.
 
__________________
[...]póki pokrętna nowomowa
zakalcem w ustach nie wyrośnie,
dopóki prawdę nazywamy, nieustępliwie ćwicząc wargi,
w mowie Miłosza, w mowie Skargi - przetrwamy [...]
Szarlej jest offline