Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2007, 22:00   #47
Durendal
 
Reputacja: 1 Durendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputację
Mike wziął kluczyki i bez zbędnych pożegnań wsiadł do samochodu, odruchowo sprawdził poziom paliwa po czym odpalił silnik. Ruszył przed siebie spokojnie, wyczuwając samochód. Wyjechał z parkingu i skręcił w stronę Wrót Piekieł. Zaparkował po drugiej stronie ulicy, naprzeciwko klubu i szybko nastukał smsa do Johna: "Już jestem na chodzie, idę popytać do Wrót Piekieł. Daj znać jak będzie można zobaczyć się z Beth. A gdyby Fisher wynajął kogoś żeby mnie znaleźć byłbym cholernie wdzięczny gdybyś dał znać kogo. Dzięki za wszystko z góry." wysłał po czym wyjął i sprawdził pistolet. Z namysłem popatrzył na karabinek w torbie i z żalem postanowił zostawić go w samochodzie. Wysiadł i ruszył do wejścia do klubu.
 
__________________
Oj Toto to już chyba nie jest Kansas...
"Ideologia zawsze wynika z przyczyn osobistych, ja nie podaję wrogowi ręki chyba, że chcę mu połamać palce"
Durendal jest offline