Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2007, 01:22   #13
Tulacz
 
Reputacja: 1 Tulacz nie jest za bardzo znany


Kolejny akt a w nim dramaty , tragedie i ból... Dla Barnesa zrobił co mógł teraz kiedy alianci zajmą już plaże i wzniesienia i kiedy ruszymy dalej w głąb Normandii to zapewne zostanie odesłany do zjednoczonego królestwa brytyjskiego tam go podleczą może i uratują nogę, co potem ? Stany Zjednoczone tak słodka Ameryko ale ja jeszcze mam tu misje i muszę czuwać nad twoimi synami...

Zwymiotował.

Presja była zbyt wielka , wczorajsza pasta bolońska a raczej to czym była po niekompletnym przetrawieniu wylądowało na mundurze chłopaka. Sięgnął po manierkę z wodą i wypełnił swoje ciało orzeźwiającą wodą, była taka pyszna taka czysta i chłodna...

-Sanitariusz !!- Krzyki wypełniały całą plaże , te cholerną plaże...Zażył valium , popił wodą w końcu zapanował nad swoim ciałem. Odkładając manierkę zauważył że ręce całe ma pokryte krwią, spłukał jej wodą z manierki ,rzucił ciężki ekwipunek dając znać żołnierzowi będącemu obok by miał baczenie na jego sprzęt. Sam przełożył przez ramie jedynie torbę medyka i karabin, czołgał się w stronę z której dobiegały krzyki te najbardziej sensowne te przerywane najmniejszą ilością zawodzeń.Chciał bowiem pomóc tym którzy mogą jeszcze walczyć , to był jego priorytet.

Jestem Medykiem !! Gdzie są ranni ?- Pytał i oznajmiał swoją profesje wszystkim napotkanym przy zasiekach sprawdzając czy ktoś nie jest ranny.Przeraził się bowiem tak nie wiele znajomych twarzy ujrzał na swojej drodze...
 
Tulacz jest offline