Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2007, 09:30   #27
Adr
RPG - Ogólnie
 
Adr's Avatar
 
Reputacja: 1 Adr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputację
Patrick Winship


Patrick wysiadł z samochodu i zaczął przyglądać się dziwacznemu otoczeniu. Namioty były staroświeckie i nie przypominały dzisiejszego sprzętu używanego na kempingach. Obozowisko wyglądało dziwnie. Butelki, porozrzucane deski i zrujnowane urządzenia wskazywały na fakt, że mieszkańcy namiotów nie przywiązują dużej wagi do porządku.

- Słuchajcie coś tu jest nie tak – zwrócił się do kolegów. – Trzeba dowidzieć się skąd tak nagle wziął się tu ten kemping.

„Czy byłem aż tak zamyślony w drodze do profesora że nie widziałem tych namiotów – zastanawiał się Patrick.”

Z pobliskiego namiotu wyszedł zaspany, nieogolony koleś i był wyraźnie zdziwiony widokiem Deloreana.

„– Skąd żeście się tu wzięli, co? Niezły odlot!”

- Sami chcemy wiedzieć jak długo tu mieszkacie. Przechodziłem tędy pół godziny temu i waszych namiotów tutaj nie było. Możesz to wyjaśnić? – zakończył pytaniem Patrick.
 
Adr jest offline