Wątek: Post Mortem
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2007, 23:13   #20
Revan
Banned
 
Reputacja: 1 Revan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znany
Erica skorzystała z propozycji karczmarza, uśmiechnęła się do niego zauważalnie. Lepiej wiedzieć z kim ma się do czynienia. Była zwolenniczką prostych rozwiązań. Skłoniła się uprzejmo człowiekowi, który zrobił jej miejsce.
- Witam waszmościów. Wypadałoby wiedzieć, z kim to zdarzyło się wejść w comivitę, jestem Erica Reichert. – odparła po chwili. Miała szorstki głos, jakby była przeziębiona, jednak brzmiał całkiem przyjemnie. Oczami koloru fioletu wpatrywała się przez krótki czas w twarze mężczyzn. Na twarzy miała pełno piegów, a po lewej stronie twarzy, tuż przy uchu całkiem sporą szramę. Wyglądało to, jakby ktoś ugodził ją grotem strzały, albo piki prosto w szyję. Czarne szaty nadawały jej jednak poważnego wyglądu, mimo tego, iż była dość niska.

Spotkała ciekawski wzrok najemnika. Uśmiechnęła się nieznacznie. Drugi mężczyzna zdawał się ją ignorować. Żaden z nich to nie Rince, więc wszystko jasne. Odwróciła się w stronę trzeciego mężczyzny.
- Musisz być Rince Tainefelt, prawda? Polecono mi się z tobą pilnie spotkać, mam nadzieję, że wiesz, o co mi chodzi, i że nie zapomniałeś treści wiadomości. – rzadko kiedy się uśmiechała, co było widać, a kiedy to robiła, to zazwyczaj nieszczerze, podobnie jak w tym wypadku.
 
Revan jest offline