Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-12-2007, 19:49   #97
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
- Dzień Doooooooobryyyyyyyyyyy - powtórzyła gdy mężczyźni mijali ją obojętnie.

- A może oni są głuchoniemi? - spytała jakby samą siebie.

"Nie Alexio, oni Cię olali" - tuż obok niej pojawił się mały diabełek Teodor. Wyglądem nie przypominał co prawda diabełka, ale był nadzwyczaj złośliwy i wulgarny. Na szczęście nie widoczny dla nikogo.
http://img220.imageshack.us/my.php?i...lglanceeb7.jpg

"Zignorowali Teodorze, Z-IG-NO-RO-WA-LI! A tak między nami, bardzo nie ładnie z ich strony." - Odpowiedział Aleksander, aniołek, chrupiąc ryżowe ciasteczko. Oprócz Alexi nikt inny go nie widział.
http://img239.imageshack.us/my.php?i...diot7hbcx4.png

- No nie wiem, niby czemu mieliby mnie zignorować?? - spytała jakby zdziwiona. Przerzuciła swoje gęste, długie włosy na plecy i ruszyła za wszystkimi. Szła na samym końcu, jako ostatnia. Nie spieszyła się co prawda, ale to dlatego, że rozmawiała z diabełkiem i aniołkiem.

Ted Diabełek: "Bo masz piskliwy głos! Jak jakaś niewyruchana ropucha >_>"
Alex Aniołek: "Teodorze!! Trochę powściągliwości! Oj Alexio, ma luba, to są niewychowane chamy po prostu."

- To może zagadam do nich. Ten wytatuowany jest całkiem całkiem ^ ^ - uśmiechnęła się dziewczyna do siebie nie przyspieszając kroku.

AA: "Ale jest zły kochana. Powinnaś uważać, bo może zrobić Ci krzywdę!"
TD: "Ja jestem seksowniejszy, i nie zrobiłbym Ci krzywdy ;3"

- Ojej, dziękuję Ci kochanie! ^ ^ Ale wiesz, że jestem już zaręczona... - odrzekła a mina obojga lekko posmutniała jednak szybko doszli do siebie >D!

Ten raz Alexia postanowiła być mądrzejsza. Szła spokojnie za resztą drużyny nie zdradzając ich. Postanowiła zagrać tak jak oni tego chcieli i nie uczyniła nic.
A już miała podbiec i zacząć gadać do dziwnych ludzi.
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline