Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2007, 11:38   #27
Anubis
 
Anubis's Avatar
 
Reputacja: 1 Anubis jest na bardzo dobrej drodzeAnubis jest na bardzo dobrej drodzeAnubis jest na bardzo dobrej drodzeAnubis jest na bardzo dobrej drodzeAnubis jest na bardzo dobrej drodzeAnubis jest na bardzo dobrej drodzeAnubis jest na bardzo dobrej drodzeAnubis jest na bardzo dobrej drodzeAnubis jest na bardzo dobrej drodzeAnubis jest na bardzo dobrej drodze
Revhis upadł na ziemie odczuwając kolejny ból mięśni.

"A ja chciałem zaczynać od dziesięciokrotnego przyciągania...wszystko mnie boli.."

Sarianin zaczął trening od mniejszych sił przyciągania i już po kilku godzinach zwiększył moc przyciągania. Cieszył się. Nareszcie odczuwał porządne zmęczenie, które go satysfakcjonowało. Takie niewielkie urządzenie, a tak wiele zmienia. Po kilku godzinach zjawił się Mailin i zaproponował mu interesując propozycję. Kochał wyzwania szczególnie z osobą, która była na podobnym poziomie co on sam. Niestety teraz Nameczanin miał przewagę odpoczynku, w przeciwieństwie do Revhisa. Poszukawszy głęboko w siebie jakiejś siły, która by mu pomogła Sarianin spojrzał Mailinowi w oczy.
- Czemu nie - powiedział jak zwykle uśmiechnięty Revhis.
 
Anubis jest offline