Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2007, 13:02   #226
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał behemot Zobacz post
Różni ludzie, różne potrzeby. Ja tam do odgrywania Bereniki nic nie mam, może z charakteru jej postaci wynika, że nie pcha się gdzie popadnie? Może sama L. nie gra po to by pokazać jaką ma pałerną postać i wszystkich pozabijać, tylko chce właśnie potworzyć postać, która w normalnej sesji by nigdy nie miała prawa do istnienia? Wreszcie może jakiś kot jej obiecał posta, a że jest zazwyczaj miłą osobą to czeka cierpliwie. A zeby nie było z tego burzliwej dyskusji wezmę i napisze posta tak jak obiecałem
Behemot nie zrozumieliśmy sie do końca ().
Czy ja piszę o zabijaniu, pałerach, przepakach itp.? Piszę o interakcjach między graczami. To żeście sobie coś zaplanowali - świetnie, ale skąd miałam wiedzieć? Ja się wypowiadam apropo tego co widzę.

Druga sprawa: jak będą tylko grzecznie prosić, to mnie wszyscy oleją. Po to wskazuję konkretne osoby i przypadki, żeby bardziej dotarło to co mam do powiedzenia.
Tak się składa, ze zamiast być miłą, wolę być skuteczną. A w tym przypadku moim celem jest rozruszanie sesji.

Lhian jest tylko przykładem, ponieważ jej postać zapadła mi najbardziej w pamięci jako taka, która choć coś robi to w efekcie nie podejmuje żadnych konkretnych akcji.

Sesja otwarta polega na współistnieniu postaci, a nie na tym, że każdy skupi się na sobie - bo w takim razie po co gramy wspólnie?
 

Ostatnio edytowane przez Mira : 09-12-2007 o 15:35.
Mira jest offline