Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2007, 14:11   #228
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
To teraz ja się wtrącę.

Bez używania zbędnych "standardowych tekstów", czytałem Twój post, Behemocie, nie dwa, a trzy razy. I widać coś przeszkadza mi pojąć o co Ci chodzi.

Mira zwróciła uwagę, iż niektóre postacie grają "same sobie", nie wchodząc w interakcje z innymi. Ty zacząłeś pisać coś o przepakach- jeżeli zrozumiałeś interakcję jako budowanie przepaka to... Cóż, temat na inną dyskusję. Mira napisała, że chyba nie zrozumiałeś jej posta- bo wydaje mi się, iż w rzeczywistości tak się stało.

I co? Gdzie w tym atak? Co tu jest do wyjaśniania na PW? Czy mój borsuczy umysł nie umie tego pojąć? A może powinienem czytać pierwsze litery każdej z linijki, by odnaleźć ukryty sens? Albo przyłożyć do postów Miry szablon w kształcie pentagramu, by zrozumieć sekretną, rozpoczynającą kłótnię treść, dla utrudnienia zapisaną po łacinie i to od tyłu?

Nie szukajmy problemów tam, gdzie ich nie ma.

PS, dziś wieczorem Burkhard powraca
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline