Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2007, 09:50   #14
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
Cohen spojrzał na mówiącego do niego czarnowłosego.

- Niby trochę ma racji, jest tylko zbyt głupi, aby dostrzec, iż jesteśmy na straconej pozycji. Pewnie jakiś przemądrzały szlachetka. Nie wiem jak ty ja wole jednak zająć się tą sprawą - też odpowiedział szeptem.
Poczym podniósł głos tak, aby wszyscy go słyszeli.

- Jestem Cohen nie słyszałem jeszcze twojego imienia. – po tych słowach przeciągle spojrzał, lustrując wygląd nieopierzonego mówcy.

- Nie wiem skąd pochodzisz, ale wszyscy dobrze wiedzą, iż nie należy obrażać Wilczych Braci. Choćby nie wiem ile słuszności było by w twoich słowach. – poczym uśmiechnął się ironicznie.

Następnie zwrócił się do mnicha.

- Bracie nie dosłyszałem twojego imienia. Chociaż ten nieopierzony fircyk obraża wszystkich synów Ulryka to może mieć rację. Nie posądzam braci, ale może w to być zamieszany ktoś ze służby. Sprawdzaliście własne imfirmerium [zielnik] i ogród?
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975
Cedryk jest offline