Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2007, 19:15   #56
Neoworld
 
Neoworld's Avatar
 
Reputacja: 1 Neoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputację
No niech już będzie, też napisze trochę o swoich wrażeniach

Z całą pewnością każdy przejechany kilometr, każda minuta w pociągu i każdy wydany grosik był warty tego wyjazdu. Z pewnością jest pewna osoba która uważa że żałuję, ale sie myli. Sam wygląd miasta spowodował ze najchętniej bym tam wynajmą nową kryptę dla siebie Ludzisk nie było zbyt wiele, ale jak to mawiają liczy się jakość a nie ilość

Dziękuję Nickowi za błądzen.... zwiedzanie Torunia Niestety larpem nie do końca trafił w mój klimat i rolę. Za to popatrzeć jak grają inni było Na tyle przyjemne, że nadrobiło straty z dużym PLUSEM. I niestety tak się zapatrzyłem, że kapitanowi straży miejskiej wszystkie piraty i handlarze pouciekały :P mniejsza o to...
Świetnie było poznać kogoś o tak ogromnej wiedzy RPG i broni jak Lilli. Potrzebujemy co najmniej miesiąca aby aby dokończyć rozmowę i rozgrywki w Mtg.
Butelka była takim przyjemnym sposobem na wyduszenie z siebie wszystkiego i pozwoliła zrzucić wszelkie kurtyny zamknięcia w sobie.
Co do Barona to mówcie co chcecie :P Grałem w to pierwszy raz i jest rewelacyjną zabawą na każdą imprezę. Dzięki tej grze polubiłem zwierzęta :P I to nie tylko te na talerzu
Indie, chociaż nie dokończone jest świetnym systemem który pozwala zrobić naprawdę nietypowy scenariusz. Co prawda też miałem zabić Grey'a, ale fabuła też pozwala na inne rozwiązania
Napisał bym więcej ale wtedy bym sie tylko powtarzał. Liczę na więcej takich zlotów, i na to że następnym razem znajdziemy czas na moją sesję :P Normalnie nie wiecie co tracicie... Chcecie wiedzieć? Zapytajcie moich graczy
Żałuję tylko że musiałem tak wcześnie uciekać. Postaram sie zmienić pracę albo kilka warunków mojej aktualnej aby sie lepiej dopasować Wszyscy żeście mnie pozytywnie zaskoczyli. Liczyłem na lipę, a było świetnie.
JA CHCĘ JESZCZE RAZ !!!!

Jesteście świetni chce was na każdej okazji od urodzin po pogrzeb
I jeszcze raz gorąco dziękuję wszystkim obecnym na zlocie!
 
__________________
Extra! Extra! Read all about it!

Nothing to read right now! :P
Neoworld jest offline