Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2007, 20:42   #11
Radioaktywny
 
Radioaktywny's Avatar
 
Reputacja: 1 Radioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemu
Zadowolony krasnolud, gdy tylko zapłonęło ognisko przysunął się jak najbliżej płomienia aby ogrzać przemoczone ciało. Nie chciał się rozbierać, gdyż uważał to za niestosowne gdy w towarzystwie były niewiasty. Wtedy został zasypany gradem pytań ze strony Nicolasa

Ależ spokojnie drogi Nicolasie, nie wszystko na raz bo za chwilę sam nie będę wiedział od czego zacząć... - uśmiechnął się szczerze do czarodzieja - ...No to tak. Suchą nogą przejść będzie trudno, ale nie bójcie się my jesteśmy przemoczeni bo nam się kąpieli zachciało. Wody tam ja miałem po pasa a wy będziecie mieć gdzieś po kolana. Tylko będziecie musieli uważać na rwący nurt. Gdyby nie mości Meric to nasz bard byłby na dole trochę wcześniej. Co do suszenia, nie mam pojęcia, ale i tak tam dokąd my doszliśmy nie warto się suszyć gdyż nie wiadomo jak ten strumyk długi. Temu łańcuchowi także się szczególnie nie przyglądałem ale za cienki to on nie był. A jak poszeeeedł tom ze dwa metry przeleciał do tyłu. Pochodnie proponuję wziąć przynajmniej po jednej dla każdego, nie wszyscy na raz będą musieli je palić a nie wiadomo jak długo będziemy błądzić w ciemnościach. Co tam jest oprócz tych przeklętych kołowrotków nie wiem, pierwsze co mi sie w oczy rzuciło to one, a potem jak już wylądowałem w tym bajorze to mi się rozglądać nie chciało. Ale nie tylko jam tam był, przyjaciele może wy coś widzieliście? - z tymi słowami skierował się do Solhayma i paladyna, a następnie jeszcze trochę przysunął się do ogniska.
 
Radioaktywny jest offline