Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2007, 21:02   #122
Durendal
 
Reputacja: 1 Durendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputację
Co do pozwoleń to bzdura, nie musisz mieć pozwolenia na broń białą, tyle że nie możesz jej nosić w sposób wskazujący na zamiar użycia (jaka piękna luka do różnych celów nie?) ew zagrażający innym. Zabronione jest całkowicie noszenie ostrzy ukrytych w przedmiotach np. szpady w lasce. W praktyce jeśli masz 30cm bagnet na pasku to policja Cię zgarnie z ulicy, jak masz go w plecaku to raczej się nie przyczepia, a jeśli z jakiegoś powodu zrewidują Cię w nocy na ulicy to mogą się czepnąć nawet Vicorinoxa z 5 cm ostrzem. Taka polska rzeczywistość, nigdy nic nie wiesz na pewno dopóki nie masz mandatu w ręku. Ale myślę że dopóki nie zaczniesz takim np mieczem wymachiwać i będziesz go nosił ładnie zapakowanego, powiedzmy zwiniętego w kawał materiału to nic Ci raczej nie zrobią o ile nie trafisz na jakiegoś paranoika i nie masz obłędu w oczach
 
__________________
Oj Toto to już chyba nie jest Kansas...
"Ideologia zawsze wynika z przyczyn osobistych, ja nie podaję wrogowi ręki chyba, że chcę mu połamać palce"
Durendal jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem