Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2007, 21:03   #110
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Dzięki Miro

A ja przyznaję się bez bicia, że źle odebrałam post Juniora. Na szczęście wyjaśniliśmy sobie już wszystko i oto jak postanowiłam to rozwiązać: Marek nie wpadł w szał, chociaż wszystkim naokoło tak mogło się wydawać. Zdenerwował się, szybko zmienił formę i wściekle zaczął młócić ścianę, w jego oczach widać było furię. Tak odebrała to wataha, na szczęście sam Marek jeszcze nad sobą panuje. Tak więc dla Was w zasadzie nic się nie zmieniło, jedynie ta część mojego poprzedniego posta odnosząca się do Marka została lekko zmodyfikowana

Mój kolejny post - 17 grudnia, na Wasze reakcje czekam do 16

P.S.: Sprawa z Nassem nam się trochę komplikuje, ponieważ z powodu pracy bez przerwy jest poza miejscem zamieszkania i nie ma dostępu do internetu. Miejmy nadzieję, że to już ostatni tydzień. Obiecałam mu, że go nie skrzywdzę Trzeci przechodzi więc na autopilota i będzie nieco... nieobecny myślą.
 
Milly jest offline