Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-12-2007, 18:03   #384
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Bład poprawiony, wrzucam tu posta zgodnie z propozycją, sorki za brak nagłówka, myślę że MG nada właściwy. Jeśli zechcesz to naniosę , chyba powinny być trzy miejsca, pokój Akito, śniadanie w twierdzy i wyjazd.
Dzięki za pd-ka i miłe przyjęcie. Miałem bardzo długą przerwę w graniu w Legendy, jednak jest już znacznie lepiej. Sorki za gubienie się przy zwrotach, po prostu nigdy nie przykładaliśmy do tego większej uwagi i tą naleciałość ciężko mi wyplenić, uwagi jednak wykonuję sumiennie, choć niekiedy z opóźnieniem. W sumie jeszcze nie mam karty zrobionej i mało mam na to czasu, myslę jednak, że wkrótce będzie gotowa a nadchodzące pdki na pewno się przydadzą by urozmaicić i wzmocnić postać, może będę wojownikiem jakim myślę, że już jestem
 
Eliasz jest offline