Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-12-2007, 20:42   #38
John5
 
John5's Avatar
 
Reputacja: 1 John5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłość
Dopiero kiedy kobieta minęła Alessandra i przyklękła ten zauważył, że jest elfką. O istotach jej podobnych słyszał dotychczas jedynie z opowieści ojca, który kilkakrotnie spotykał je, kiedy jeszcze musiał zajmować się osobiście każdym transportem przypraw. Wiedział też, że nie są one wrogo nastawione a wręcz przeciwnie, często starają sie pomóc co swoim zachowaniem potwierdzała elfka.

"Że też przyszło mi spotkać ta istotę w miejscu takim jak to. I pomyśleć, że gdyby nie woźnica prawdopodobnie minęła by nie ta okazja. Zaiste niezbadane są wyroki losu."

Kiedy elfka zapytała o to, czy wyruszą razem z nią Alessandro skinął głową.

"W końcu i tak udaję się w tamte strony, w grupie zawsze raźniej. Zresztą mam przeczucia, że powód, dla którego wezwano mnie do Santa Maddalany jest jakoś powiązany z tym wszystkim."

Rozejrzał się po innych zgromadzonych w sali po czym odezwał się jako pierwszy, spokojnie ważąc słowa, by nie palnąć jakiegoś głupstwa. Nie często miał doczynienia z podobnymi sytuacjami.

- Jeśli chodzi o mnie to możesz pani liczyć na mą pomoc. Właśnie udaję się w strony Santa Maddalany i jeśli mogę coś zaproponować to niech będzie to podróż powozem. W ten sposób znacznie szybciej tam dotrzemy a i zapewne część niebezpieczeństw nas ominie. Sądzę, że do rana konie powinny wypocząć i być gotowe do drogi.- uśmiechnął się rady z faktu, że będzie miał z kim porozmawiać w czasie nużącej podróży.
 
__________________
Jeśli masz zamiar wznieść miecz, upewnij się, że czynisz to w słusznej sprawie.
Armia Republiki Rzymskiej
John5 jest offline