Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-12-2007, 09:25   #387
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Parę ogłoszeń parafialnych: zmieniłem nieźle stronę Dwunastu Masek (drugi link w podpisie), rozdałem PD i PW za pierwszy rozdział dla naszych trzech herosów. Zmieniłem też pierwszego posta w komentarzach, zapraszam do lektury!

Kset, posta Twojego wstawimy już w nowym rozdziale najpewniej. Dodamy do niego też opis sytuacji podróżniczych, o czym więcej za chwilkę.

Obce, czas kończyć nasze PW-kowe romanse i wkomponowywać je w posta dawnego, jeszcze pewnie nieco PW nam zejdzie a trza też opis wyjazdu dać, rozważam więc GG. Daj znać jak się Marks miewa i jak Ty sama się czujesz po tak męczącej znajomości nawiązaniu, że o ustosunkowaniu się do moich rozważań nie wspomnę. Wyjazd z Inari Mura Twój mieści się jeszcze, zgodnie z naszymi wcześniejszymi ustaleniami w Rozdziale Pierwszym.

Manji, Kset, Abishai - jasne. Outskare-sama desu! Omedeto! Yoroshiku tanomu! Czyli: dziękuję za wysiłek / dobra robota! Gratulacje! Polecam się Waszej opiece! -> Czyli: oby tak dalej w Rozdziale Drugim.

Wellin: siadnij Ty do tego kompa znienacka. Zaskocz go (i nas, postem). Zmyl chochlika, palnij w łeb przeszkadzajki innego autoramentu. :P Liczę na Twą inwencję w materii.

Na koniec, moi drodzy, pytanie. Czy coś się podoba, coś nie, coś chcielibyście zmienić, co Wam się fajnie czyta, czy nie za długie opisy, czy nie za mało dialogów, czy ciekawe te reminiscencje co Was osobiście nie dotyczą, czy macie jakieś przewidywania odnośnie fabuły, Wasze ulubione postacie niezależne dotąd, itp. itd. Skończyliśmy rozdział, wystawiłem Wam oceny, możecie (powaga!) wystawić i Wy oceny mnie, jeśli ochota.

Zapraszam do lektury wstawki literackiej między Rozdziałami. Nie jest jeszcze kompletna, ale dziś być powinna.
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro
Tammo jest offline