Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-12-2007, 12:29   #389
obce
 
obce's Avatar
 
Reputacja: 1 obce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Tammo
Obce, czas kończyć nasze PW-kowe romanse i wkomponowywać je w posta dawnego, jeszcze pewnie nieco PW nam zejdzie a trza też opis wyjazdu dać, rozważam więc GG. Daj znać jak się Marks miewa i jak Ty sama się czujesz po tak męczącej znajomości nawiązaniu, że o ustosunkowaniu się do moich rozważań nie wspomnę. Wyjazd z Inari Mura Twój mieści się jeszcze, zgodnie z naszymi wcześniejszymi ustaleniami w Rozdziale Pierwszym.
GG nie byłoby głupim pomysłem gdyby nie to, że przez kolejne dni kilka będę raczej skakać dookoła komputera z głupim wyrazem twarzy, zamiast przy nim grzecznie siedzieć. Ale możemy spróbowac. GG mam cały czas włączone, więc jakby co - pisz.
Z Marksem i Engelsem skończyłam, nasz związek nie miał przyszłości. Niestety natychmiast uwikłałam się w inne układy i nie wiem kiedy się z nich uda mi wyplątać.

W każdym bądź razie: termin z kalendarza wykreślony, więc jestem, czytam i piszę.

Cytat:
Napisał Manji
Jakość postów, staram się aby wszystko było w miarę poprawnie, składnie i śpiewająco choć ostatnio moja nauczycielka jest zajęta i jakieś pomarańczowe ropuchy jej wadzą...
Żaba to nie ropucha

obce
 
obce jest offline