Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-12-2007, 11:54   #65
Irrlicht
 
Irrlicht's Avatar
 
Reputacja: 1 Irrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znany
Zdziwiło go to, co powiedział Gilgamesh.
Więc oni są przeciwko tym demonom? Świetnie... Tylko czekałem na to, żeby dokończyć robotę z tym cholernym Wilitsem.
- Zabijać demony? Jestem w tym.
I rzeczywiście, był w tym. Nie dbał o to, kim oni są rzeczywiście - teraz liczyło się to, by w końcu dopaść wielkiego demona, który omal nie zmiażdżył mu głowy i wpakować w końcu serię w tą kłamliwą łeb. Co do swojej głowy...
Poczekamy, poczekamy jeszcze chwilę... Na rozwinięcie sytuacji. W końcu wiele rzeczy może się zdarzyć, jak na przykład znalezienie kogoś, kto wyjmie mi z czaszki to gówno. Lub chociaż zdobycie tego pilota.
Rzucił spojrzenie na rękę Gilgamesha.
- Więc, macie jakiś transport? I jakieś... Wyposażenie? W końcu wątpię, żebym zdołał zabić tego demona gołymi rękami, jak przetrzymał strzał w klatę ze śrutu.
Czekał. Mimo sytuacji, która na początku zdawała się być opłakana - widział gdzieś w tym labiryncie sznurek, za którym po prostu trzeba było podążać.
 
Irrlicht jest offline