Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2007, 17:14   #24
Umbriel
 
Umbriel's Avatar
 
Reputacja: 1 Umbriel ma w sobie cośUmbriel ma w sobie cośUmbriel ma w sobie cośUmbriel ma w sobie cośUmbriel ma w sobie cośUmbriel ma w sobie cośUmbriel ma w sobie cośUmbriel ma w sobie cośUmbriel ma w sobie cośUmbriel ma w sobie cośUmbriel ma w sobie coś
Barry słuchał wszystkiego co mówi mnich z widoczną z dala uwagą. Usta miał lekko niedomknięte, a każdy kto wnioskował nieco po jego wyglądzie, winien się w takich chwilach odsuwać, ze względu na niewątpliwy dyskomfort nozdrzy.Rozumiał życie w samodoskonaleniu. Rozumiał nawet życie w czystości. Ale życie bez alkoholu obrażało mocno jego uczucia. Gdy słyszał słowa o tym z ust mnicha skrzywił się i prychnął gniewnie.

Gdy usłyszał już wszystko co chciał wiedzieć, ruszył w stronę wyjścia. Wiedział niemal równie niewiele, jak w momencie w którym tu przybył - a przynajmniej informacje równie mało mu dawały. Postanowił ruszyć po swoje rzeczy i wyjść jak najszybciej na zewnątrz. "Ostatecznie, idioci puszczają nas wolno. Jeśli nie uda mi się niczego dowiedzieć, to poprostu zwieję. Mało mnie obchodzi jakiś klecha." Pragnął wyciągnąć jak najwięcej informacji także od kompanów, więc gdy tylko wyszli zaproponował:
- Kto pójdzie na kolejkę by uczcić wolność i rozjaśnić umysł przed czekającym nas zadaniem?
Mówiąc to uśmiechnął się serdecznie.
- Wybaczcie że się nie przedstawiłem, zwę się Barry... Co myślicie o czekającym nas zadaniu? Cholernik strasznie mało wie - albo coś ukrywa!
 
__________________
13 wydział NYPD
Pijaczek Barry
"Omnia mea mecum porto"
Umbriel jest offline