Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-12-2007, 12:23   #29
Durendal
 
Reputacja: 1 Durendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputację
Kobieta stojąc obok Fenna zaczęła niezbyt składnie odpowiadać na słowa łysego po czym zachwiała się i straciła przytomność usiłując chwycić się ramienia Reyfu. Ten chwycił ją prawą dłonią za pasek, bez problemu utrzymując jej całe ciało jedną ręką. Nawet na moment nie oderwał wzroku od łysego. Ciągle trzymając kobietę powiedział wolno i spokojnie, prawie flegmatycznie:
-"Kobieta" to nie rzecz i sama zdecyduje co woli. Póki co nie wygląda na zachwyconą Twoimi zalotami. Co do współpracy to zgoda ale ostrzegam Cię żebyś nie próbował żadnych sztuczek, nie opłaca Ci się to. Zabrałem zapas jedzenia na parę dni dla kilku osób- wskazał na worki przytroczone do plecaka- zajmę się ocuceniem naszej towarzyszki a ty może znajdź jakąś łopatę i siekierę. Ale nie szukaj ich za moimi plecami.
Poparł ostatnią sugestię wyszczerzeniem kłów. Wiedział że temu mężczyźnie nie wolno ufać. Miał nadzieję że chociaż dziewczyna okaże się w miarę porządna i nie będzie się musiał bać że poderżnie mu we śnie gardło. Jak na razie pobyt na wyspie zapowiadał się niewesoło. Ech ileż Reyfu dałby za chociażby jednego kumpla z oddziału... Tamtym można było życie powierzyć bez wahania. A tych nie można spuścić z oka. Zaczekał aż łysy opuści broń i zajmie sie przeszukiwaniem ładowni po czym ostrożnie położył dziewczynę na pokładzie podkładając jej pod głowę swój płaszcz. Przemył jej twarz wodą ze swojej manierki, cały czas spod oka zerkając na drugiego mężczyznę.
 
__________________
Oj Toto to już chyba nie jest Kansas...
"Ideologia zawsze wynika z przyczyn osobistych, ja nie podaję wrogowi ręki chyba, że chcę mu połamać palce"
Durendal jest offline