Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-12-2007, 14:37   #240
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
Hm, hm, nie chce nic mówić, ale w tamtych czasach powstawał już zamek w Malborku, to też był tam całkiem spory garnizon Krzyżacki. Poza tym, jak pisałem- większość tej armii pochodzi od Cesarstwa Niemieckiego, które już w tych czasach wspomagało Krzyżaków w walkach z Prusami. A że skłócone ze sobą księstwa polskie byłyby dla Niemców smakowitym kąskiem to rzecz wiadoma.

Dalej- wielki marszałek, Behemocie, wielokrotnie używałem tego tytułu. Coś sugeruje, prawda? Bo marszałek to zasadniczo ten, który ma zwierzchnictwo nad armią. A przynajmniej tak mnie uczyli- jeżeli więc okaże się, iż marszałek to ten, który komponuje piękne marsze, chętnie przerobię Burkharda na muzyka.

Co do wpisania- mam jedno miejsce-niespodziankę, jeżeli nie zauważyłeś. I bynajmniej nie jest to zdolność polegająca na robieniu niespodzianek, a miejsce na pewną moc, której jeszcze nie chcę ujawniać. Armii zaś nie wpisałem z jednego powodu- to tylko i wyłącznie tło, które nie pojawi się w sesji. W takim wypadku powinienem również wpisać na kartę majątek W Acce i przyjaciela, który aktualnie znajduje się na drugim końcu Europy- co z tego, że nie wystąpi w grze, ważne że jest.

I trzy- pośmiewisko? Wybacz, mamy chyba inne sposoby postrzegania świata. Armia była omawiana z paroma osobami uczestniczącymi w rozgrywce, dla tego motywu został stworzony i Burkhard- ma wam coś do zaoferowania, ale pomoże mu w tym argument siłowy.

I kończąc ten trochę chaotyczny post, muszę podkreślić jedno- to sesja otwarta, tutaj my tworzymy fabułę. Jeżeli dla was rozwiązaniem jest odgrywanie swoich postaci "samych dla siebie", siedząc i opisując jeno ich przemówienia- doradzam pisanie opowiadań. Ja stworzyłem postać do rzucania kłód pod nogi innym, do rozruszania rozgrywki- bo to jest dla mnie właśnie sens gry w sesjach otwartych. Tworzenie swojego świata, a nie grzeczne klepanie rólki.
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline