Wątek: Wojna II
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-12-2007, 19:00   #21
Asmorinne
 
Asmorinne's Avatar
 
Reputacja: 1 Asmorinne to imię znane każdemuAsmorinne to imię znane każdemuAsmorinne to imię znane każdemuAsmorinne to imię znane każdemuAsmorinne to imię znane każdemuAsmorinne to imię znane każdemuAsmorinne to imię znane każdemuAsmorinne to imię znane każdemuAsmorinne to imię znane każdemuAsmorinne to imię znane każdemuAsmorinne to imię znane każdemu
Po interwencji ogra Avelewalarie poczuła się nieco lepiej, lecz nadal trzymała się krzesła.
-Tak więc pokój nr. 4 jest 3-osobowy. Śpią w nim Iren, Inai i Avelewalarie
Usłyszała tylko to co najważniejsze, a następnie poszła wraz z Inaim i Iren.

Rozejrzała się, pokój wyglądał dość miło, trzy dość starannie pościelone łóżka, podłoga, prawie pozmiatana, kurz nieustannie fruwający w powietrzu. Mała szafka z szufladką, ledwo trzymająca się na powykrzywianych nóżkach.
- przepraszam, ale nie mogę tutaj spać, wrócę rano... – powiedziała po czym odwróciła się na pięcie i wyszła z karczmy.

Nocne powietrze orzeźwiło ja i ożywiło, miała ochotę zdradzić wszystkim kim naprawdę jest, lecz to były zbyt niebezpieczne. Deszcz nie robił zbytniego wrażenia na Avelewalarie.
~ Gdzie jesteś Cyjanie??~
~ Idź prosto ~ odpowiedział jej
Za bramą miasta Cyjan wyszedł naprzeciw przyjaciółce, szybko osłonił ją rozłożystymi skrzydłami od deszczu. Jego czarna sierść umożliwiała doskonały kamuflaż wśród mroków.
- tam niedaleko znalazłem doskonałe miejsce na nocleg, nie śmierdzi tam ludzmi– powiedział tylko powarkując.
 
__________________
Cisza barwą mego życia Szarość pieśnią brzemienną, którą śpiewam w drodze na ścieżkę wojenną istnienia...
Asmorinne jest offline