Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-12-2007, 12:39   #12
mareczek.ch
 
Reputacja: 1 mareczek.ch jest na bardzo dobrej drodzemareczek.ch jest na bardzo dobrej drodzemareczek.ch jest na bardzo dobrej drodzemareczek.ch jest na bardzo dobrej drodzemareczek.ch jest na bardzo dobrej drodzemareczek.ch jest na bardzo dobrej drodzemareczek.ch jest na bardzo dobrej drodzemareczek.ch jest na bardzo dobrej drodzemareczek.ch jest na bardzo dobrej drodzemareczek.ch jest na bardzo dobrej drodzemareczek.ch jest na bardzo dobrej drodze
Kurde ale ten żołnierzyk lubi rzadzić, odrazu chce się brać za przydzielanie wart.
-Skoro już wspomniałeś o wartach Jack, to ja biore pierwszą i mam nadzieje że kolejne już ustalicie między sobą...
Głos należał do dwudziesto paro letniego młodzika. Troche wam nie pasował do ogromnego faceta który siedział przed wami. Wysoki, napewno powyżej 180 cm i bardzo szeroki w barach. Jakby nie patrzyć kawał chłopa. W miare krótke blond włosy. Po odpaleniu papierosa zwrócił się do J.J.
-Na imię mam Vesper. Podróżuje stamtąd przed siebie i może byś wreście odłożyła tego gnata. Tak swoją drogą to chyba nieczęsto posługujesz się bronią? Co?
Nie czekając na odpowiedź zaczynam przygotowywać posiłek i miejsce gdzie mógłbym wygodnie przespać noc. Przy okazji przyglądam się dziewczynie. Bo to że orginalnie się ubiera już wiem, ale czy jest atrakcyjna zamierzam w szczegółach ocenić...
 

Ostatnio edytowane przez mareczek.ch : 17-12-2007 o 15:55.
mareczek.ch jest offline