Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-12-2007, 19:35   #33
Kokesz
 
Kokesz's Avatar
 
Reputacja: 1 Kokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputację
Pytanie blondyna zaskoczyło Bretończyka. Nie wiedział, że jego strach był widoczny na jego twarzy. Nie rozumiał jak na kimś mogło nie robić wrażenia Mousillon. Odwrócił się do towarzysza patrząc na niego zdziwionym wzrokiem.

- Jak to? - wykrztusił. - Chyba nie wiesz co mówisz? Bagna? - nie mógł ukryć nie dowierzania.
- Mousillon - splunął natychmiast po wypowiedzeniu nazwy tego miasta - nie jest zwykła wylęgarnia Chaosu. Sam tam nie byłem i nie chciałbym odwiedzać tego przeklętego miejsca, ale opowieści słyszałem wiele. Opowieści o mieście zniszczonym przez bogów, gnijącym i rozpadającym się. Mieszkają tam ludzie, ale nie tacy jak w tej mieścinie, nie tacy jak ja czy ty. Urodzeni ze skazą mutacji. Chyba nikt nie mógłby odwiedzić tego miasta i nie wrócić bez jakiejkolwiek mutacji. Nie lekceważ tego miejsca...
 
__________________
Nic nie zostanie zapomniane,

Nic nie zostanie wybaczone.
Księga Żalu I,1
Kokesz jest offline