Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-12-2007, 20:18   #111
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Lorn - bardzo podobał mi się Twój post

A teraz UWAGA UWAGA. Za tydzień, jak chyba wszyscy wiedzą, zaczynają się święta. W związku z tym nie wiem czy uda mi się w Wigilię wrzucić jakiś pościk. Za to po świętach znowu będę nieosiągalna aż do Nowego Roku. Jeśli zmobilizujecie się i odpiszecie przed niedzielą, to postaram się wtedy coś napisać, jeśli nie - trudno. Tym bardziej, że Nass nadal jest poza zasięgiem i w święta też raczej będzie miał trudności z pisaniem - chyba, że każę mu odejść od wspólnego stołu, zaciągnę go do kompa i każę nadrabiać zaległości pod groźbą, że zjem jego karpia

Tak więc nie będzie do końca roku terminu! Jak się uda do niedzieli wyrobić - to super. Jak nie, to zrobimy dłuższą przerwę i od początku stycznia znowu ruszamy Mam nadzieję, że wszyscy to rozumieją.
 
Milly jest offline