Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-12-2007, 20:40   #15
Neoworld
 
Neoworld's Avatar
 
Reputacja: 1 Neoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputację
J.J zabezpieczyła broń, kącikiem okaz zerknęła na Vespera. Następnie spojrzała w ognisko.
- Ja mam zamiar sie wyspać, widzę tu sporo facetów i tylko jeden samochód w dodatku mój. Jesteśmy blisko jednej osady, pół dnia drogi... samochodem oczywiście. A kierowca, czyli "ja" chce sie wyspać :P
Spojrzała prosto w oczy Vespera
-Vesper, jesteś taki duży i silny. Popilnujesz nas co nie? (J.J puściła Vesperowi oczko)
Wreszcie zwróciła uwagę na Jack'a
-
Opał? Jaki opał? Ja tylko śmieci palę... Mam nadzieję ze zgaśnie zaraz. Skoro was tu zwabiło to pewnie jeszcze co innego może przyjść... Wiesz, Jack? Wolę marznąć niż dać sie zjeść tutejszym kanibalom...



Rakrafia
Czujesz się bardzo słabo, powoli otwierasz oczy, wszystko jest takie rozmazane, otacza cię tylko rozproszone światło. Dostrzegasz ściany, jakieś okno, a może to futryna drzwi? Wzrok wyraźnie psoci figle... Pierwsze myśli to "Gdzie jestem?" a następne to "Kim jestem?". To na czym leżysz ulokowane jest w samym rogu pomieszczenia. Po swojej lewej dostrzegasz jakiś regał i na nim jakieś szmaty, ubrania? Coś pod nimi chyba też jest... Te ściany? To wyraźnie jakaś lepianka, na dodatek pomieszczenie bardzo malutkie (jakieś 2 x 2.5 m). Słyszysz głosy, dosyć wyraźnie nawet. Pierwszy głos wyraźnie należący do mężczyzny:
-.. i co z nią zrobimy? Nie mogłaś jej zostawić?
Drugi głos najwyraźniej kobiecy
- Miałam ją zostawić? Sap! To człowiek! W dodatku wygląda na pierwsza normalną osobę w okolicy od miesięcy!
- Może tak po prostu miało być...
 
__________________
Extra! Extra! Read all about it!

Nothing to read right now! :P

Ostatnio edytowane przez Neoworld : 19-12-2007 o 22:12.
Neoworld jest offline