Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-12-2007, 15:38   #39
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
„Mądrej głowie dość po słowie” pomyślał Cohen wychodząc z klasztoru w czasie drogi do magazynu milczał uważnie przyglądając się towarzyszącym mu ludziom. Próbował zorientować się, kim mogą być. Najmniej korzystne wrażenie sprawiał nadęty blondyn wyskakujący jak pajacyk z oskarżeniami. „Musi, jaki paniczyk szlachecki albo skryba”.

W magazynie szybko odszukał swoje oporządzenie wdział koszule i kalesony na to skórznię, następnie powoli wdział pełna zbroje kończą trwało to długo szczególnie, gdy trzeba zakładać samemu obojczyki naramienniki i nagolenice. Misiurki jeszcze nie wdziewał na głowę a hełm zostawił w plecaku. Przez plecy przewiesił grot jego miecz półtoraroczny za pas zatknął sztylet miecz kawaleryjski obciążał z drugiej strony pas.

- Przepraszam Revan zmyśliłem się jak wcześniej już powiedziałem jestem Cohen byłem i może znowu będę sierżantem VI Nadgranicznej kompanii jazdy lekkiej Ostlandu.

Potem Cohen znów zapadł w zadumę przypominał sobie ostatnie potyczki z haosakami przed urlopem.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975
Cedryk jest offline