Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-12-2007, 15:55   #519
Amman
 
Amman's Avatar
 
Reputacja: 1 Amman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłość
Amman w rzeczywistości był wręcz szczęśliwy, że w najbliższym czasie zostanie druidem, lecz ponury klimat wszystkich cmentarzy na świecie nie pozwalał mu na okazywanie tej radości. Zawsze na tego typu miejscach przypominał sobie, że w końcu każdy kiedyś umrze i skończy jako wypełnieniem trumny przykrytej nagrobkiem.

Kiedy doszli do walącego się budynku, Rasgan zaczął tarzać się po ziemi. Z jego twarzy wyczytać było można, że doznaje okropnego bólu - tylko od kogo? Amman rozejrzał się wokół szukając napastnika, lecz nikogo takiego nie znalazł.
~~Czy o takim dziwnym zachowaniu mówił Rasgan? ~~ pomyślał młody elf patrząc, jak Mi Raaz podbiega do tarzającego się w błocie i śniegu Rasgana i uspokaja go. Druid podbiegł do wojownika zaraz za nim, lecz dotarł do nich, gdy już Rasgan wstawał.
- Nic ci nie jest? - zapytał elfa otrzepując go z brudu.

- Moja propozycja jest następująca: (...)Najpierw zabijamy, później zadajemy pytania.
- Mi to pasuje...
Lecz z tonu jego głosu można było wyczytać coś zupełnie innego. Zgodził się na to tylko i wyłącznie z jednego powodu - nie miał lepszego planu, a ten wydawał się w pewnym sensie bezpieczny. W pewnym sensie. Młody druid bał się, co z nim sie stanie, gdy zostanie "czempionem" boga takiego strasznie wyglądającego człowieka jakim był Mi Raaz. I czy będzie mógł z powrotem do tej postaci, jaką jest teraz?
- A jesteś pewny swojej modlitwy? - zapytał ze strachem nienaturalnie wręcz uśmiechającego kapłana.
 
__________________
Wiecie że w człowieku ukryte jest zło?? cZŁOwiek...

gg:10518073 zazwyczaj na chwilę - pisać jak niedostępny, odpiszę jak będę
Amman jest offline