Wątek: Niemy Krzyk
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2005, 18:57   #202
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Napisał Sayane
Ależ skąd, trafił pan wręcz w odpowiednim momencie. Czego się więc pan dowiedział - pytam, dając pozostałej dwójde znaki, by zbliżyli się i posłuchali; rownoczesnie włączam głosnik w komórce.
- Pracuję na infolinii i dzwoniłem pod numery co jakiś czas aż w końcu ktoś odbierze. To dobra metoda i sprawdzona. I...no nie wiem, jak to powiedzieć, by nie zabrzmiało to dziwnie, ale sprawdziłem już 13 osób i one ... nie żyją. Rozmawiałem z rodzinami, matkami, mężami, córkami i synami. Wszyscy mówili, że szukana osoba nie żyje. I, z tego co mi się udało ustalić, żadna nie później niż rok temu. Jeszcze zostało mi 3 czy 4 nazwiska i będę próbował dalej. Chciałem by pani wiedziała, bo Robert mówił, że to ważne. Nie wiem, o co chodzi, ale wygląda mi to na nieźle zakręcone. Pani chyba nie jest z policji? - głow słuchawce zamilkł na chwilę
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline