Wątek: Tacy jak ty 3
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-12-2007, 11:50   #127
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Autoportret w załączniku XD (nie mogłam się powstrzymać xP)
Widzę, że nie wchodzi więc dam link XD
http://img180.imageshack.us/img180/8...arlottesp6.png


Wilcze łapy wydawały się być łatwiejsze w obsłudze niż w rzeczywistości były.
Charlotte podpaliła kij przeciwnika i już miała dźgnąć go swoim gdy nagle łapy zaczęły dziwnie kołysać się na belce. W efekcie tego Wilczek mężczyzna o duszy demonicy kobiety wpadł na przeciwnika i razem spadli na dół.
Charlotte uśmiechnęła się głupawo leżąc na przeciwniku a nad jej głową pojawiła się urocza kropelka.

"- Szkoda, że teraz nie mam tych swoich wielkich piersi i niesamowitej kobiecości, przydały by mi się...zamiast tego mam porty w paski! I to pomarańczowe ~.~" - myśli Charlotte były dla niej nadzwyczaj okrutne. Dopiero teraz zaczęła zastanawiać się kto biega sobie w jej nieskazitelnie zadbanym ciele . . .

- No trudno, w takim razie trzeba jakoś wyglądać!! - krzyknęła do siebie z determinacją przygniatając cały czas przeciwnika swoim ciałem.
Wstała dopiero gdy sędziowie przyznali jej punktu. Wstała - z okrzykiem radości.

- Prosimy wszystkich uczestników turnieju o opuszczenie areny! – zaapelował drow z wieżyczki. – Mamy...er... drobne problemy techniczne i nastąpi dwugodzinna przerwa w turnieju! Sędziowie podsumują wyniki, jeśli któraś z drużyn zdołała osiągnąć wynik 36 punktów lub więcej, będziemy mieli zwycięzców!

- Skoro mam trochę czasu to pójdę jakoś . . . err . . . wyglądać - rzekła sama do siebie i ruszyła do sklepów na małe zakupki.

Gdy wróciła w swym nowym stroju akurat ogłaszano wyniki. Okazało się, że wygrali.
Wilczek Charlotte poprawiła futerko na swoim kapturze od kurtki

http://img520.imageshack.us/img520/3...jacketsni4.jpg

Spodnie, które zakupiła prezentowały się bardzo seksownie.

http://img529.imageshack.us/img529/6...odniexdcq5.jpg

XD
Najlepsze było to, że Charlotte nawet nie zastanowiła się co może powiedzieć na to właściciel ciała . . . dziewczyna zaś zaczęła się do niego przyzwyczajać.
Nagle dało się słyszeć dziewczęcy pisk z widowni.
Chimerki zaczęły podskakiwać podniecone i machać do Sathema.
Ten zaś wyszczerzył swe kiełki, które błysnęły bielą i poprawił nażelowane futerko na głowie. Mrugnął do nich . . . któraś zemdlała XD"

* * *

Charlotte swymi wilczymi uszkami wychwyciła jakiś mały szmer, który starała się zlokalizować. Ktoś z drużyny niedługo po tym przeczytał zagadkę.
Charlotte - Sathem odwróciła się i rzekła swym wilczym głosem.

- Przepraszam bardzo kochani, ale skąd ten jego brat wiedział co śniło się temu człowiekowi ??
 
__________________
Discord podany w profilu

Ostatnio edytowane przez Nami : 23-12-2007 o 12:22.
Nami jest offline