Wątek: Niemy Krzyk
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2005, 19:28   #205
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Napisał Sayane
Nie, nie jestem - wyksztuszam w końcu. Te trzy pozostałe nazwiska nie brzmią tak, prawda? - tu podaje nazwiska naszej trójki - Czy dowiedzial się pan przy okazji w jaki sposob tamte osoby zmarłyi?
- Nie, nie tak. Mam je na kartce, ale są wykreślone przez Roberta. Pewnie je już sprawdził. W kilku przypadkach pytałem o przyczynę zgodnu, bo kiedy za 5 razem okazało się, że to są zmarłe osoby, myślałem że Robertowi już odwaliło po stracie kumpla. I postanowiłem pytać. Jednak to nie samobójcy. Jakaś choroba, wrzody czy coś innego związane z żołądkiem. Nie wchodziłem w szczegóły, bo w końcu nie od tego jestem - słysząc po drugiej stronie ciszę spytał - Czy wszystko w porządku? Przydadzą się pani te informacje?
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline