Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-12-2007, 01:04   #520
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
- Mój pan jeszcze mnie nie zawiódł. ale jeżeli nie czujecie się ze mną pewnie to daj mi chociaż pobłogosławić swój kostur. - Kapłan chyba jeszcze nigdy nie zachowywał się tak przyjaźnie w obecności zebranych. O ile ktoś taki jak Mi Raaz w ogóle zachowywał się przyjaźnie.
- Uważam, że to ty powinieneś podjąć decyzję. Ja jestem tylko kimś, kto zastępuje twojego nauczyciela w czasie inicjacji. Wiedz, że mój pan nie zostawia swoich wyznawców bez pomocy, tak jak to zrobił krąg druidów. - Mi Raaz nie na darmo szkolił się przez kilka lat w sztuce retoryki. Wiedział dokładnie jak akcentować poszczególne wyrazy. Chciał za wszelką cenę wzbudzić nieufność w młodym Ammanie. Nieufność wymierzoną w druidów.
- Nawet w procesie inicjacji uczestniczy jednocześnie pięciu naszych kleryków. ~~Tylko nie wypytuj o szczegóły chłopcze, bo za młody jesteś~~ Zatem proszę, chcesz, żebym się po prostu za nas pomodlił, a może chcesz aby twój kostur stał się zabójcą ghuli?
 

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 02-01-2008 o 16:54.
Mi Raaz jest offline