Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-12-2007, 23:32   #2
Atanael
 
Reputacja: 82 Atanael wkrótce będzie znanyAtanael wkrótce będzie znanyAtanael wkrótce będzie znanyAtanael wkrótce będzie znanyAtanael wkrótce będzie znanyAtanael wkrótce będzie znanyAtanael wkrótce będzie znanyAtanael wkrótce będzie znanyAtanael wkrótce będzie znanyAtanael wkrótce będzie znanyAtanael wkrótce będzie znany
No to może ja zaczne(jeżeli historia jest za mało rozbudowana czy jakiś inny punkt nie spełnia twoich oczekiwań napisz a spróbuje go poprawić):

Imię: Adam
Rasa: Niedźwiedziołak
Klasa: Druid
Historia: Adam urodził się i wychował w niewielkiej wsi, z utrudnionym dostępem do świata jako że znajdowała się ona w lesie. Wychowany został w zgodzie z naturą i zwierzętami, potrafi się z nimi zaprzyjaźnić. Gdy dorósł wyjechał do miasta, jednak szybko się przekonał, że nie jest to miejsce dla niego i przeprowadził się na przedmieścia, gdzie zbudował sobie niewielki domek obok sporego lasu i zajął tam stanowisko leśniczego. Prowadził spokojne i powolne życie. Zaczął opiekować się niedźwiedziami z okolic, dożywiając je w chwilach głodu i pomagając z ranami, do których zaleczenia matka natura nie przystosowała tych zwierząt. Wobec innych mieszkańców tego lasu podchodzi raczej obojętnie, jednak nikomu nie pozwala krzywdzić żadnych zwierząt na jego terenie a wszędzie poza nim stara się robić wszystko aby temu zapobiegać. Należy do wielu organizacji ochrony przyrody i środowiska. Wbrew większości zmiennokształtnych stara się pogodzić z swoją drugą naturą, stąd m.in. Chęć pomagania niedźwiedzią, jednak gdy nadarza się okazja wyrusza po „lekarstwo”.
Plecak: Podręczna apteczka(kilka bandaży, opatrunków, środków dezynfekujących itd. wszystko porozkładane po kieszonkach w kamizelce), ostry nóż, do strugania drewna i ucinania gałęzi do ognia, zapalniczka, zapałki, harmonijka, kości do gry, zestaw podróżnika (śpiwór, kawałek liny, jakiś naczynia do gotowania na ognisku itd.)
Wygląd przed przemianą: Wysoki koło 185cm wzrostu mężczyzna o długich ciemnych włosach i bogatym zaroście na twarzy. Ubiera się w jasno-brązową kamizelkę, z skóro podbnego materiału z wieloma kieszeniami narzuconą na cienką koszulkę z długim rękawem. Nosi na szyi koraliki wykonane z różnych rzadkich gatunków drzew, tak samo na nadgarstkach. Na nogach bojówki i trapery.
Wygląd po przemianie: Nienaturalnie wielki, ciężki niedźwiedź brunatny. Po przemianie nadal na jego szyi i łapach pozostają koraliki.
 
__________________
Amatorzy zbudowali arke noego a profesionaliści Titanica...

Ostatnio edytowane przez Atanael : 25-12-2007 o 00:57. Powód: O jeeez... Zapomniałem o plecaku :P
Atanael jest offline