Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-12-2007, 12:51   #29
Kokesz
 
Kokesz's Avatar
 
Reputacja: 1 Kokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputacjęKokesz ma wspaniałą reputację
Nie napisałeś jeszcze postu do "Władcy...' więc przejrzałem twój artykuł o świecie Młotka. Zna lazłem tam zdanie, które mnie zaciekawiło:
Cytat:
(...)Stirland - Słynny z Elektorów- najlepszych wojowników i niesłynny z racji, że jego część stanowi Sylwania...
Sprawdziłem w trzech słownikach ortograficznych (chociażby: I. Arctowa, Razem czy osobno. Zasady pisowni łącznej i rozdzielnej ze słownikiem; D.Jodłowska-Wesołowska, I. Wesołowska-Jarema, P. Wesołowski, Słownik ortograficzny), a nawet w internetowym słowniku PWN i okazało się, że w żadnym z tych słowników nie ma takiego słowa jak "niesłynny". Dlatego nie rozumiem dlaczego się tak oburzasz. Lepiej napisać o tym w prost i poczekać aż MG spróbuje się poprawić.
 
__________________
Nic nie zostanie zapomniane,

Nic nie zostanie wybaczone.
Księga Żalu I,1
Kokesz jest offline