Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-12-2007, 16:14   #523
Odyseja
 
Odyseja's Avatar
 
Reputacja: 1 Odyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputację
Druidka rozejrzała się, szybko oceniając sytuację i przypominając sobie wszystkie czary, które miała. Rozejrzała się, sprawdzając, czy jest poza zasięgiem przeciwników i wyszeptała zaklęcie.

~Oby się udało...~

Zamierzała sprowadzić na wozy Nieprzeniknioną mgłę, która nie dość, że powinna ułatwić ugaszenie ich, to jeszcze może osłonić przed następnymi atakami.

Jeśli się udało, lub zaklęcie nie zadziałało, to wyciągnęła przed siebie laskę lasów i wyszeptała słowo zaklęcia. Poczuła, jak jej skóra szybko twardnieje.

Chwyciła sejmitar w prawej dłoni, a drąg w lewej i dołączyła do walczących. Wilczyca wybiegła przed nią, atakując przeciwników.
 
__________________
A ja niestety nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Co spróbuję coś napisać, nic mi nie wychodzi. Nie mogę się za nic zabrać, chociaż bardzo bym chciała. Nie wiem, co się ze mną dzieje. W najbliższym czasie raczej nic nie napiszę. Przepraszam.
Odyseja jest offline