Wątek: Trudna Sprawa
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-12-2007, 19:49   #2
Johannes Black
Banned
 
Reputacja: 1 Johannes Black nie jest za bardzo znany
Czego od nas chcesz, ofermo! Gorzko tego pożałujesz, inaczej byś gadał gdybyśmy się spotkali sam na sam w ciemnej uliczce! - sączę przez zaciśnięte usta do wstrętnego, śmierdzącego człowieczka. (zastraszanie test 1, Krzepa)
Czyżbyś był jedną z tych Marienburskich świń, o których tyle słyszałem? Podobno jesteście tacy odważni gdy jest was trzy razy więcej! Hah, doprawdy, godne podziwu. Ludzie z południa nie znają odwagi ani strachu, nie wiedzą, co to Chaos. - zaczynam mówić tak, aby ten gnój tego nie usłyszał.Szlag - łapię się za brzuch. Boli.
Zaczynam rozglądać się po pokoju. Nie zwracam uwagi na leżące czy siedzące postacie. Szukam broni, czegokolwiek, byleby nie walczyć z uzbrojonym przeciwnikiem gołymi rękami.
Czego od nas chcecie? - ponawiam pytanie, tym razem grzeczniej. Chcę sprawiać wrażenie uległego, by później móc zaskoczyć przeciwnika niczym zwierzoludzie nieświadomego podróżnika w lesie.
Jestem Reiklandzkim sie... strażnikiem cmentarnym. Nie umiem walczyć, więc nie będę stawiał oporu. Mark Hentrich, tak mnie zwą. Jeżeli masz choć trochę honoru powiesz mi, do czego jesteśmy wam potrzebni. Do czego jesteśmy wam naprawdę potrzebni - dodaję domyślając się, że nie o walkę o przetrwanie tu chodzi. (test 2, przekonywanie, Ogłada).

Mark Hentrich jest dosyć niski, ma ledwo 166 cm wzrostu. Jednak jest barczysty co sprawia, że często ludzie mylą go z krasnoludem. Nosi długie, czarne włosy i krótką bródkę, co nadaje mu ludzkiego wyglądu. Wygląda na około 20 lat, chociaż ma za sobą 27 wiosen. Zazwyczaj na całym ciele nosi kolczugę, a na tym wszystkim czarne, arystokratyczne ubrania, chociaż nie wywodzi się ze szlacheckiego rodu. Jego włosy sięgają ramion, czasami zachodzą mu na twarz, zwłaszcza gdy ich nie uczesze. Nosi brodę, szeroką na 3 centymetry, długą na około 5. Ma także krótkie wąsiki wystylizowane jak u Katajskich cesarzy. Nie jest gruby, chociaż postawą przypomina krasnoluda, który za dużo czasu spędził w podziemnych twierdzach obijając się. Większość jego niemałego cielska stanowią mięśnie. Gdy tylko ma okazję, popisuje się swoją strzelbą oraz umiejętnością władania mieczem.
 

Ostatnio edytowane przez Johannes Black : 27-12-2007 o 22:39.
Johannes Black jest offline