Wątek: Trudna Sprawa
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-12-2007, 23:10   #15
lopata
 
lopata's Avatar
 
Reputacja: 1 lopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumnylopata ma z czego być dumny
Spoglądam na to co przyniósł ten szczur. Warcząc pod nosem znów zaczynam rozmowę sam ze sobą:

-Zupa! Scierwo mi tu przyniósł dobre dla trawojada. Mięcha mi trzeba a nie jakiś specjałów kanalnych.

Kiedy tylko ta kreatura zbliża się do nas przynosząc miskę staram się podkurczyć nogi i kiedy tylko położy miskę koło mnie chcę go podhaczyć, tak by się wywrócił(test:WW), jednak tak by wyglądało to, że wciąż mocuje się z łańcuchami a nie coś specjalnie zaplanowanego.

Kiedy tylko odczodzi strażnik wciąż naciągam łańcuchy by starając się wygiąć jakie kolwiek oczko i uwolnić cokolwiek.(test:K) Nie zważam, czy wylałem zawartość miski. Mam tylko jeden cel. Uwolnić się z tych okowów i zabić tą kreaturęgołymi rękoma i patrzeć jak ginie.

-Zdechniesz- gadam wciąż do siebie-Zdechniesz jak kot w rzece. Już ja tego dopilnuje.
 
__________________
"...a ścieżka, którą podążać będą zaścieli trawy krwią bezbronnych i niewinnych. Szczątki ludzkie wskrzeszać będą do swych armii aż do upadku wszelkiego życia. Nim słońce..."
lopata jest offline