Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-12-2007, 11:52   #525
Amman
 
Amman's Avatar
 
Reputacja: 1 Amman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłość
- Uważam, że to ty powinieneś podjąć decyzję. Ja jestem tylko kimś, kto zastępuje twojego nauczyciela w czasie inicjacji. Wiedz, że mój pan nie zostawia swoich wyznawców bez pomocy, tak jak to zrobił krąg druidów. Nawet w procesie inicjacji uczestniczy jednocześnie pięciu naszych kleryków. Zatem proszę, chcesz, żebym się po prostu za nas pomodlił, a może chcesz aby twój kostur stał się zabójcą ghuli?
Elf nie wiedział co o tym myśleć. Z jednej strony, niezbyt ufał kapłanowi - ten ubiór go trochę odstraszał, lecz zaczął już się do tego przyzwyczajać. Z drugiej zaś, kapłan zaufał jemu, więc nie powinien go zawodzić. Dotknął również pytania, które siedziało w głębi jego duszy.
- Pamiętaj, że to ty uciekłaś z placu nie chcąc pomocy od Luinehilien.
- Ale ona wcale nie starała się mnie zatrzymać. -
odpowiedział głosowi sumienia.
Z przemyśleń wyrwał go dopiero trzask drzwi łamanych pod ciałem półorka. Amman postanowił iść na całość.
- Rzuć oba zaklęcia. - po czym oddał kapłanowi swój kostur.

Kiedy było już po wszystkim, do domu wszedł zgodnie z planami Mi Raaza jako ostatni, walcząc tylko defensywnie, aby nie doznać żadnych ran.
 
__________________
Wiecie że w człowieku ukryte jest zło?? cZŁOwiek...

gg:10518073 zazwyczaj na chwilę - pisać jak niedostępny, odpiszę jak będę
Amman jest offline