Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-12-2007, 18:35   #11
Verax
 
Verax's Avatar
 
Reputacja: 1 Verax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumnyVerax ma z czego być dumny
Przeczytałem większość wątku "wady NS" i teraz przeczytałem ten w całości... cóż ja powiem. Zaznajamiam się z tym systemem dopiero, ale nie popadajmy w paranoję uważam że ten kto próbuje wcisnąć komuś kit, że D&D jest ciekawsze od NS to aż mnie strach bierze w życiu nie grałem w większy badziew od D&D, wad wymieniać aż szkoda nie chce tworzyć tu poematu, zalety owszem są chociażby taka że jest bardzo dobrym systemem na początek... wracając do NS uważam że książka jak książka ma wady- to niewątpliwe wszystko co człowiek stworzył miało, ma i błędy posiadać będzie zawsze :]... ale uważam że Kreatywny MG, Kreatywni BG i odrobina podejścia do podręcznika na tzw. "luzie" i mamy IDEALNY RPG, czytając pierwsze wersy mechaniki NS już w myślach miałem możliwe zmiany do wprowadzenia.
Gdyby podchodzić do każdej gry w taki sposób, ten dział Fantastyki w społeczeństwie nawet nie zaczerpnąłby pierwszego haustu powietrza!
 
__________________
Bo nie wiemy co za tym dniem,
Za horyzontem, za dniem...
Verax jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem