Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-12-2007, 20:02   #12
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Ej, ej nie przesadzajmy dawno nie zerkałam do tego wątku, ale chyba temat nie brzmi - wyższość Dnd nad NS, o ile pamiętam w ogóle. Mimo wszystko musisz przyznać rację, że NS ma rażące błędy. A chyba powinieneś coś o zaletach owego systemu napisać, zamiast rzucać się od razu na to co inni napisali. No nie wiem może mi się tylko wydaje.
Oczywiście zgadzam się z twoją opinią, ze kreatywny Mg może zdziałać cuda, ale równie dobrze moglibyśmy powiedzieć, że "Zły cień, kruk i urojenia" jest świetnym systemem jeśli tylko prowadzi go dobry Mg. Daj spokój, ja jestem rpgowcem już długo i kocham klimat postapo więc w NSy też chętnie grywam mimo, że widzę ile mają błędów. A zalety, nie wiem czy już pisałam, ale na pewno sztuczki, nie do pobicia są teksty w gronie rpgowców w stylu
"-Ale ja jestem z Vegas więc UNIKAM; - I co z tego ja jestem Kaznodzieją i WIERZĘ, że się potkniesz!"
tudzież:
"-Hej, przystojniaku!; - Sama sobie skocz po piwo!"
Coś takiego nawet przy neutralnym piwie potrafi wrócić muuuuultum wspomnień oczywiście tych przyjemnych jedynie.
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem