Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-12-2007, 22:56   #43
Durendal
 
Reputacja: 1 Durendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputację
Fenn cały czas jednym okiem zerkając na łysego starannie zbadał szalupę. Wyglądało na to że jest nienaruszona... Uśmiechnął się do siebie, wiosła były przysłowiową wisienką na torcie.
-Ej, chłopaki!
-Tam ktoś jest
-Tutejsi, czy nasi? Jak myślicie?

Usłyszał głos dziewczyny, podszedł do niej i wytężył wzrok... Faktycznie na brzegu ktoś stał. Ale byli za daleko by cokolwiek zobaczyć. Po krótkiej chwili Reyfu stwierdził:
-Nie mam pojęcia. Najlepiej będzie chyba popłynąć tam i sprawdzić. Zapraszam na pokład statku wycieczkowego "Szalupa", napoje i muzyka nie są wliczone w koszt rejsu.
Po czym podszedł do łódki, wrzucił na nią swój bagaż i zapasy po czym zaczął szykować się do opuszczenia jej na wodę. Cały czas pamiętał by nawet na chwile nie odwrócić sie plecami do łysego.
 
__________________
Oj Toto to już chyba nie jest Kansas...
"Ideologia zawsze wynika z przyczyn osobistych, ja nie podaję wrogowi ręki chyba, że chcę mu połamać palce"
Durendal jest offline