Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-12-2007, 10:01   #35
Johannes Black
Banned
 
Reputacja: 1 Johannes Black nie jest za bardzo znany
Nie wątpię że znasz świat WFRP, ale przypomnieć sobie co nie co nigdy nie zaszkodzi. Poza to, o czym teraz mówię, można wydedukować w drodze wieloletnich doświadczeń. Tak więc ty powinieneś wiedzieć najlepiej, że jeżeli MG coś mówi, to tak już po prostu jest, i nie powinieneś się z nim targować, bo to wbrew regułom gry.

Cytat:
Co do rzutów to chciałem dwa testy ale, że nie wiedziałem jak to zrobić(mój pierwszy rzut w życiu na stronce internetowej) to wyszło tylko raz i niewiedziałem jak to edytować, lub dodać rzut.
Śmiesznie zabrzmiały słowa o edycji Zupełnie jakbyś chciał zmienić ich wynik, ale nie będę się upierał że tak było, to po prostu tak zabrzmiało. Rzutów na forum edytować nie można, więc wydaje mi się (ale pewny nie jestem), że dodawać również nie.

Cytat:
A co do łańcuchów. MG miał wykonywać rzuty(tak w każdym, bądź razie sobie to wyobrażałem, więc napisałem barwnie co robie z łańcuchami. Uważałem, że MG zkuma o co chodzi(myliłem się).
Tu przyznam Ci rację. Też chciałem, aby MG wykonał kilka rzutów np. na moją spostrzegawczość itp. gdy mówiłem, że poszukuję różnych rzeczy. Lotar apelujemy do Ciebie, wykonuj te rzuty, o które prosimy
 
Johannes Black jest offline