Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-01-2008, 19:39   #3
Lumpy
 
Lumpy's Avatar
 
Reputacja: 1 Lumpy jest jak niezastąpione światło przewodnieLumpy jest jak niezastąpione światło przewodnieLumpy jest jak niezastąpione światło przewodnieLumpy jest jak niezastąpione światło przewodnieLumpy jest jak niezastąpione światło przewodnieLumpy jest jak niezastąpione światło przewodnieLumpy jest jak niezastąpione światło przewodnieLumpy jest jak niezastąpione światło przewodnieLumpy jest jak niezastąpione światło przewodnieLumpy jest jak niezastąpione światło przewodnieLumpy jest jak niezastąpione światło przewodnie
"Taaaak. Ludzka krew. Ich soczyste mięso. Tego potrzebuje. Chociaż... Czy stary pryk Biała Ręka nie mówił, że jesteśmy po części ludźmi? Orki, gobliny... Tyle razy widziałem ich kanibalizm. Czy ja - dumny Uruk-Hai - mam być jak te ścierwa? Nie chcę się do tego zniżać. Nie... Czas z tym skończyć! Zostawiam całą przeszłość za sobą. Łącznie z rządzą krwi potęgowaną przez pradawną nicość..."

Pół ork wstał i rozglądnął się wokół. Potrzebuje coś zjeść. Zaczął iść w stronę najbliższej wioski, którą widział kilka dni temu. Kręcił się w kółko zmieniając miejsce przebywania, aby pozostać nieodkrytym. Po godzinie marszu znalazł strumyk. Zmoczył głowę i napełnił bukłak. Po kolejnym odstępie czasu znalazł wioskę. Teraz musi tylko znaleźć chlew. Świerza słonina napełni zaraz jego pusty brzuch.
 
Lumpy jest offline